Tel. +371 276 77 400
Laipni lūdzam Auto 5 interneta lapā

 

 

 

 

MINIMĀLAIS NOMAS PERIODS

 

Ar nomas noteikumiem Jūs varat iepazīties izlasot informāciju šinī lapā. Nekādu papildus nodokļu un slēptas izmaksas automašīnas saņemšanas brīdī. Jā rodas papildus jautājumi, lūdzam sazināties ar biroju pa telefonu vai ar e-pasta palīdzību pirms rezervācijas veikšanas.

 

24 stundas (viena pilna diennakts). Ja nomas periods ( 24 stundas ) tiek pārsniegts par vairāk kā 59 minūtēm – tiek aprēķināta maksa par vēl vienu pilnu dienu.

MINIMĀLAIS VADĪTĀJA VECUMS   A – E grupai 21 gads, F – H grupai 25 gadi
AUTOVADĪTĀJA APLIECĪBA   Vadītājam jābūt autovadītāja apliecībai, kas izsniegta ne mazāk kā pirms  gada.
REZERVĒŠANA   Tiek veikta auto grupai, noteikts modelis netiek garantēts. Saņemot autonomas pieteikumu tas tiek apstrādāts  24 stundu laikā. E un F klases auto pēc pieprasījuma.
MAKSĀJUMI   Ar VISA, Eurocard/Mastercard, pārskaitījumu. Mašīnas saņēmšanas brīdī iznomātājam ir tiesības pieprasīt nomnieka kredītkarti drošības naudas rezervēšanai, kuras apmērs tiek aprēķināts atkarībā no mašīnas klases, sākot no 500 EUR ar standarta apdrošināšanu. Nomas aģents var pieprasīt divas Nomnieka kredītkartes, jā tiek pieprasīta augtākās klases automašīna. Jā rezervācija tiek atcelta 24 stundas pirms nomas sākuma, avansa maksājums par nomu būs atgriezts pilna apmērā.
APDROŠINĀŠANA   Norādītajā īres cenā iekļauta CDW (apdrošināšana pret bojājumiem), TP (pret zādzību) un TPL (apdrošināšana pret trešajām personām nodarītajiem zaudējumiem).
PAPILDUS APDROŠINĀŠANA   Super KASCO apdrošīnāšana no 15 - 30 EUR dienā, ir atkarīga no pieprasītas automašīnas klases. 
BRAUKŠANAS IEROBEŽOJUMI   Neierobežots kilometru nobraukums A - G mašīnas grupām. H grupai ierobežots 100 km/dienā ( neierobežots nobraukums pēc pieprasījumā ). Virs noteikta limita papildus maksa 0.14 EUR/km. Braukšana uz citām valstīm, izņemot Baltijas valstis, jāsaskaņo ar „Auto 5” biroju.
DEGVIELA   Automašīna tiek izīrēta ar pilnu degvielas tvertni. To atgriežot, degvielas tvertnei ir jābūt arī pilnai. Jā nomas auto tiek atgriezta ar nepinu baku tad tiek piemērota papildus samaksa par katru neuzpildīto litru + faktiskas degvielas izmaksas.  
PAPILDUS APRĪKOJUMS   Bērnu sēdeklītis 5,- EUR dienā, vai 45.- EUR par nomas periodu. GPS (navigācija) 5,- EUR dienā, vai 45,- EUR par nomas periodu.
PIEGĀDE/NODOŠANA   Automašīnas saņemšana un nodošana AUTO5 birojā Rīgas starptautiskas lidostas teritorijā, Tehnikas iela,1 bez papildus maksas. Piegāde/savākšana Rīgas pilsētas robežās katrs virziens 20 EUR, iepriekš saskaņojot vietu un laiku. Ārpus pilsētas robežām 1,5 EUR /km. Automašīnas saņēmšanas maksa ārpus AUTO5 RIX birojas darba laikā ( no 18:00 līdz 09:00 darba dienās; no 18:00 līdz 10:00 sestdienās, svētdienās un svētku dienās )  papildus 30 EUR. Atstājot vai saņemot automašīnu Viļņas vai Tallinas lidostā, papildus papildus maksa 150,- EUR.
           TRANSFĒRI, ŠOFERSERVISS UN LUKSUS AUTOMAŠĪNAS PĒC PIEPRASĪJUMA